Tlačové správy SITA a.s.

BIATLON-SP: Sezóna 2018/2019 - Prehľad najlepších výsledkov reprezentantov SR - 6

BRATISLAVA 25. marca (SITA) - Prehľad najlepších výsledkov slovenských reprezentantov v sezóne Svetového pohára 2018/2019 a na majstrovstvách sveta 2019:

ŽENY

Anastasia Kuzminová
1. miesto - Nové Mesto na Morave (ČR) - SP 2018/2019 - preteky s hromadným štartom na 12,5 km
1. miesto - Ruhpolding (Nem.) - SP 2018/2019 - rýchlostné preteky na 7,5 km
1. miesto - Östersund (Švéd.) - Majstrovstvá sveta 2019 - rýchlostné preteky na 7,5 km
1. miesto - Holmenkollen (Nór.) - SP 2018/2019 - rýchlostné preteky na 7,5 km
1. miesto - Holmenkollen (Nór.) - SP 2018/2019 - stíhacie preteky na 10 km
2. miesto - Oberhof (Nem.) - SP 2018/2019 - stíhacie preteky na 10 km

Paulína Fialková
2. miesto - Nové Mesto na Morave (ČR) - SP 2018/2019 - preteky s hromadným štartom na 12,5 km
2. miesto - Hochfilzen (Rak.) - SP 2018/2019 - stíhacie preteky na 10 km
3. miesto - Pokljuka (Slovin.) - SP 2018/2019 - stíhacie preteky na 10 km
3. miesto - Nové Mesto na Morave (ČR) - SP 2018/2019 - rýchlostné preteky na 7,5 km
3. miesto - Ruhpolding (Nem.) - SP 2018/2019 - preteky s hromadným štartom na 12,5 km
3. miesto - Holmenkollen (Nór.) - SP 2018/2019 - rýchlostné preteky na 7,5 km

Ivona Fialková
23. miesto - Oberhof (Nem.) - SP 2018/2019 - rýchlostné preteky na 7,5 km
27. miesto - Pokljuka (Slovin.) - SP 2018/2019 - vytrvalostné preteky na 15 km
33. miesto - Antholz (Tal.) - SP 2018/2019 - stíhacie preteky na 10 km
33. miesto - Östersund (Švéd.) - Majstrovstvá sveta 2019 - rýchlostné preteky na 7,5 km
37. miesto - Östersund (Švéd.) - Majstrovstvá sveta 2019 - stíhacie preteky na 10 km

Terézia Poliaková
47. miesto - Östersund (Švéd.) - Majstrovstvá sveta 2019 - vytrvalostné preteky na 15 km

Štafeta žien (Kuzminová, I. Fialková, P. Fialková, Poliaková)
6. miesto - Oberhof (Nem.) - SP 2018/2019 - štafety žien na 4 x 6 km
6. miesto - Ruhpolding (Nem.) - SP 2018/2019 - štafety žien na 4 x 6 km
6. miesto - Östersund (Švéd.) - Majstrovstvá sveta 2019 - štafety žien na 4 x 6 km

MUŽI

Martin Otčenáš
27. miesto - Hochfilzen (Rak.) - SP 2018/2019 - rýchlostné preteky na 10 km
32. miesto - Hochfilzen (Rak.) - SP 2018/2019 - stíhacie preteky na 12,5 km
34. miesto - Oberhof (Nem.) - SP 2018/2019 - stíhacie preteky na 12,5 km
38. miesto - Pokljuka (Slovin.) - SP 2018/2019 - rýchlostné preteky na 10 km

Matej Kazár
31. miesto - Oberhof (Nem.) - SP 2018/2019 - rýchlostné preteky na 10 km
40. miesto - Oberhof (Nem.) - SP 2018/2019 - stíhacie preteky na 12,5 km
40. miesto - Östersund (Švéd.) - Majstrovstvá sveta 2019 - vytrvalostné preteky na 20 km

Tomáš Hasilla
33. miesto - Antholz (Tal.) - SP 2018/2019 - stíhacie preteky na 12,5 km
39. miesto - Östersund (Švéd.) - Majstrovstvá sveta 2019 - rýchlostné preteky na 10 km

Michal Šíma
50. miesto - Antholz (Tal.) - SP 2018/2019 - rýchlostné preteky na 10 km

Šimon Bartko
53. miesto - Oberhof (Nem.) - SP 2018/2019 - stíhacie preteky na 12,5 km

 
© 2018, Autorské práva SITA a. s.
Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto správy bez predchádzajúceho písomného súhlasu SITA a.s. je výslovne zakázané.